Plánované vrhy

Začátkem června 2019 očekáváme vrh C a zároveň i vrh D. Štěňátka bude mít Kely, která bude mít už poslední vrh a Amálka, která čeká svůj první vrh štěňátek. U obou holek máme potvrzenou březost. Přijímáme rezervace na štěňátka.

Kely jsme nechali nakrýt nádherným psem Winniem (stejně jako náš první vrh A). Opakujeme toto spojení, protože dle nás z něho byla úžasná mazlivá a velmi akční štěňátka. Velice kontaktní a na práci naprosto úžasní. Oba rodiče mají skvělé zdravotní výsledky, nádhernou povahu a perfektně pracují 😊. Tento vrh by měl být barevně krémový až světle zlatý.

Amálku jsme kryli krásným zlatým psem Athosem. Athose známe dlouhou dobu osobně, a i když zatím nemá moc zkoušek ani výstav, víme, jaký Athose je skvělý povahově a jak moc rád pracuje se zvěří a s aportem. Je to mladý pes a má teprve vše před sebou. Jak Amálka, tak Athos mají perfektní zdravotní výsledky, velmi milou, přátelskou a citlivou povahu a proto, aby si oba mohli přinést nějaký aport udělají naprosto cokoli 😊 Jsou to takoví mladí blázni 😊  Tyto štěňátka by měla být světle až tmavě zlatá.

Štěňátka budou mít po rodičích vrozenou chuť k práci, milou a přátelskou povahu a krásný exteriér. Vhodná budou na výstavy, loveckou praxi nebo jako výborný společník do rodiny. Odchována budou v domácím prostředí s výběhem na zahradu, zvyklá na děti, ostatní zvířata a ruch v domácnosti. Do nových domovů budou odcházet v 8 týdnech věku – tj. na konci července. Budou očkovaná, odčervená a čipovaná. Od nás obdržíte kupní smlouvu, průkaz původu, očkovací průkaz , granulky do začátku, napachovanou hračku od maminek a sourozenců, obojek, vodítko a ještě něco navíc J. Prodejem štěňátek to u nás nekončí. Budeme velmi rádi za udržení celoživotního kontaktu s novými majiteli.